Ви тут:
Екологія Полтавщина Сільське господарство ТОП-новина 

Робоча група з покращення фітосанітарного стану цьогоріч працюватиме у Полтавській області

Робоча група з покращення фітосанітарного стану цьогоріч працюватиме у Полтавській області

Робоча група з питань покращення фітосанітарного стану в Україні розпочала свою роботу в чотирьох областях України – Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській.

Про це повідомив директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Андрій Челомбітко під час колегії Держпродспоживслужби.

Він нагадав, що робоча група поділена на дві підгрупи, одна з яких відповідатиме за законодавство, інша – за практичні заходи в визначених регіонах.

Як зазначив Андрій Челомбітко, дії другої підгрупи будуть зосереджені на локалізації та ліквідації таких шкідливих організмів як: сажкові хвороби (Tilletia tritici; Tilletia controversa;T. Laevis), фузаріоз пшениця  (Fusarium.), амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia), клоп шкідлива черепашка (Eurygaster integriceps Put.)

«Перед начальниками головних управлінь Держпродспоживслужби Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях стоїть завдання забезпечити роботу на місцях та всіляко сприяти робочій групі. Також є необхідність визначити від головних управлінь Служби у вказаних регіонах відповідальних осіб за роботу цієї групи», – наголосив Андрій Челомбітко.

Нагадаємо, що робоча група була утворена відповідно до наказу Міністерства агарної політики та продовольства України від 23 лютого 2017 року №87 «Про створення робочої групи з питань покращення фітосанітарного стану в Україні». До складу робочої групи входять представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, бізнесу та науки.

На початку квітня відбулося установче засідання робочої групи.

Читайте також