Ви тут:
Суспільство Україна 

П’яні ворожі мінометники обстріляли житлові будинки на Донеччині, – розвідка

П’яні ворожі мінометники обстріляли житлові будинки на Донеччині, – розвідка

У з’єднаннях і частинах російських найманців на Донбасі зросла кількість злочинів і надзвичайних подій, що пов’язано із затриманням грошових виплат виплатою особовому складу. Як наслідок цього, днями, військовослужбовці мінометної батареї 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) у стані алкогольного сп’яніння обстріляли житлові будівлі цивільного населення, після чого намагались самовільно залишити військову частину зі зброєю, але були затримані військовою комендатурою.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, це не єдиний випадок, коли п’яні російські бойовики скоюють злочини відносно цивільних мешканців. Так, група військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти Новоазовська у нетверезому стані виїхала на вантажному автомобілі з району розташування передового підрозділу для закупки спиртних напоїв, водій не впоравшись із керуванням автомобіля скоїв ДТП, постраждали двоє місцевих мешканців.

Також розвідка повідомляє, що у відносинах між командним і рядовим складом підрозділів і частин ЗС РФ на Добасі  заростає напруга. Це пов’язано із призначенням на керівні посади з присвоєнням офіцерських звань військовослужбовців, призваних з числа колишніх прапорщиків та мічманів, які намагаються нав’язати особовому складу традиції і правила, примушують виконувати завдання не пов’язані з військовою службою, хабарництво, рукоприкладство тощо.

Читайте також