Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати облради обрали представників до складу поліцейської комісії, втім не затвердили її склад: відбулася сесія (ФОТО, ВІДЕО)

Депутати облради обрали представників до складу поліцейської комісії, втім не затвердили її склад: відбулася сесія (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні відбулося пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

На момент відкриття, у сесійній залі зареєструвалися 63 депутата, інші — за словами голови облради Олександра Біленького, відсутні за поважних причин.

На початку засідання, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого під час розвідки поблизу Мар’їнки старшого сапера інженерно-саперного взводу 90-го батальйону 81 ОАМБр Олександра Чипенка та учасника АТО, командира відділення Кременчуцького реактивного артилерійського полку Руслана Кривоноса, який, після тривалої онкологічної хвороби, помер у лікарні 17 травня.

Також, уже традиційно, відбулося вручення нагород. За вагомий особистий внесок у реформування місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, грамотою Верховної Ради України нагородили міського голову Кременчука Віталія Малецького. Рішенням президії ветеранської спілки воїнів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, медаллю “За заслуги” ІІІ ступеня нагородили депутата обласної ради Олександра Коваленка.

Загалом, на порядок денний було винесено п’ять питань, серед яких — про поліцейську комісію ГУ НП у Полтавській області, про обрання представників до складу поліцейської комісії Управліня патрульної поліції в містах Полтава та Кременчук Департаменту патрульної поліції Нацполіції України, про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації в 2017 році, про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства “Полтаввапаливо” та різне.

Найбільше обговорень та дискусій, під час яких двічі оголошували перерву, у депутатів викликало питання про обрання представників до складу поліцейської комісії. І після третього голосування, депутати таки визначились з кандидатами, – ними стали депутати Іван Сидоренко та Михайло Міщенко.

А питання затвердження складу поліцейської комісії, депутати зняли з порядку денного. Таке рішення підтримали і правоохоронці.

По завершенню пленарного засідання, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував рішення та роботу депутатів:

Читайте також