Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

23 травня, Полтава: обласний фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху»

23 травня, Полтава: обласний фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху»

23 травня  о 10 годині Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара (вул. Олеся Гончара 25-а) збирає друзів на щорічний обласний фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху». Усім учасникам і гостям нашого свята забезпечено гарний настрій, море позитивних емоцій та святковий розіграш цінних призів.

Фестиваль став доброю традицією: вже сьомий рік поспіль це свято проводиться для всіх користувачів бібліотеки і тих, хто небайдужий до книжок та читання. Захід покликаний утвердити значну роль бібліотеки в становленні гармонійно розвиненої творчої особистості; підтримати талановитих користувачів бібліотеки; залучити нових читачів; зміцнити позитивний імідж книгозбірні та звернути увагу громадськості на культурні цінності.

Для участі у фестивалі заявлено близько 17 талановитих користувачів бібліотеки віком 11-13 років.

Виступи проходитимуть у 4 номінаціях:

– музика, вокал

– хореографія

– образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво

– декламація віршів та акторський талант

Організатори свята: Управління культури Полтавської ОДА; Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара.

Партнерами проекту є: комунальний заклад “Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області”, Полтавська міська школа мистецтв « Мала академія мистецтв » імені Раїси Кириченко, Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Учасники фестивалю традиційно будуть нагороджені дипломами та призами від Управління культури Полтавської ОДА, обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара, спонсорів і партнерів.

 

Читайте також