Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин (трансляція завершена)

Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин (наживо)

 

Питання порядку денного:

1. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
Бабак Віталій Анатолійович депутат обласної ради.
Фролов Сергій Олександрович – директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
2.Про стан продажу на земельних торгах прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території області.

Чувпило Вадим Вікторович – начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

3. Про реалізацію «Концептуального проекту відкритого громадського простору «Територія Майдану» у м. Полтава», що переміг у Всеукраїнському відкритому архітектурно-художньому конкурсі Полтавської обласної державної адміністрації у 2016 році, та визначення замовника.

Панков – Олександр Борисович – начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

4. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідності до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по сільськогосподарському виробничому кооперативу «Батьківщина» Котелевського району Полтавської області.
Тенянко Олексій Григорович – перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

5. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідності до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по комунальному підприємству «Світоч» Зіньківського району Полтавської області.
Тенянко Олексій Григорович – перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.
6. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо проведення земельних торгів.
Капленко Валерій Ілліч-голова постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин.

Читайте також