Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

В Оржицькому районі ліквідували три стихійні сміттєзвалища

В Оржицькому районі ліквідували три стихійні сміттєзвалища

На території Лазірківської сільської ради ліквідовано три стихійних сміттєзвалищ на вулиці Довжанській та Польовій (коло саду).

У рамках проведення весняного двомісячника благоустрою, в селі Лазірки також здійснюється комплекс заходів, спрямованих на очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж прокладання автошляхів, залізничних колій, а також очищення водних джерел.

3f5522e9c7b7d0ceaabf5cdabf576d35

До спільної справи у боротьбі зі стихійними сміттєзвалищами та прибирання навколишніх територій Лазірківської сільської ради, будуть активно залучатися лісові господарства, представники установ та організації усіх форм власності, представники бізнесу, а також мешканці житлових кварталів села.

Окрім того, проводитимуться рейди за участю представників правоохоронних органів та волонтерів, задля недопущення ситуацій проходження нової хвилі забруднення територій.

Але, першочерговим завданням, у цій ситуації важливо об’єднати зусилля усіх людей задля спільної справи. Слід усім, хто вивозить сміття у непризначенні для цього місця, усвідомити помилку у своїх діях.

Натомість ті ж люди, до навколишніх територій яких привозять сміття, повинні не допускати таких випадків у подальшому, повідомили в Оржицькій районній раді.

Читайте також