Ви тут:
Прес-релізи 

У Кобеляках відбулося пленарне засідання постійних комісій районної ради

У Кобеляках відбулося пленарне засідання

Голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський провів спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій (депутати Володимир Дрига, Микола Єгоренко, В’ячеслав Нестеренко, Ніна Ясинська, Анатолій Таранушич), аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування (депутати Валерій Дрига, Іван Лещенко, Віталій Біланенко, Анатолій Кривуля, Петро Слоква) і президії районної ради.

У роботі взяли участь заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутати районної ради: Олег Решетило, Віктор Труш, Олександр Жук, Володимир Білоусько, Віктор Горденко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Таміли Шевченко про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2016 рік та звіти керівників комунальних підприємств районної ради про діяльність установ за 2016 рік, а саме: КП «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» Ніни Ясинської, районного трудового архіву Валентини Кириченко, КЗ «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Коломієць.

При розгляді питання «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік» начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко запропонував депутатам підтримати зміни до рішення першого пленарного засідання дванадцятої позачергової сесії Кобеляцької районної ради сьомого скликання від 23.12.2016 № 5 «Про районний бюджет на 2017 рік» за рахунок передачі коштів з державного, обласного та сільських бюджетів, а саме:

– кошти державного бюджету в сумі 629 971 грн. використати на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів та на відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування;

– кошти обласного бюджету в сумі 3 721 600 грн. на організацію санаторно-курортного оздоровлення членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, ремонт доріг та на створення еколого-натуралістичного парку, як експериментально-дослідницького центру, з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти та забезпечення умов реалізації екологічного туризму у Кобеляцькому районі для РЛП «Нижньоворсклянський».

Субвенції, передані органами місцевого самоврядування районному бюджету в сумі 988 617 грн., пропонується виділити на утримання закладів охорони здоров’я та навчальних установ, які знаходяться на території сільських рад.

Комісії розглянули і підтримали проекти районних програм: фінансової підтримки громадських організацій ветеранів, «дітей війни», громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2020 роки та забезпечення надання адміністративних послуг Кобеляцькою районною державною адміністрацією на 2016 – 2018 роки.

У ході засідання депутати погодили створення філій двох опорних закладів: Бутенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика та Білицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, розглянули ряд майнових питань, які стосуються затвердження ліквідаційних балансів та передачі нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, а саме приміщення колишніх загальноосвітніх шкіл району, та інші питання.

Обговорюючи проект рішення «Про затвердження представників до Ради Південного госпітального округу Полтавської області», депутати вирішили запросити на засідання чотирнадцятої сесії районної ради представників Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, голову постійної комісії Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, селищного, сільських голів, щоб детально обговорити питання віднесення Кобеляцького району до одного з госпітальних округів Полтавської області.

Додатково було запропоновано внести до проекту порядку денного два питання та зняти одне. Загалом, на розгляд чотирнадцятої сесії районної ради внесено двадцять п’ять питань.

Читайте також