Ви тут:
Екологія Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство 

Полтавщина долучається до Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою, разом”

Полтавщина долучається до Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою, разом”

Цьогоріч, акція “Зробимо Україну чистою, разом” відбудеться 29 квітня у всіх областях України, включаючи Полтавську. Про це сьогодні під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” повідомила координатор проекту від ГО “Нова Полтава” Юлія Городчаніна.

dsc_0390

“В Полтаві акція відбудеться в Прирічковому парку, праворуч від готелю “Турист” о 10 год. Прирічковий парк став головною локацією весняного прибирання не просто так. Наразі ця територія потребує облагородження та збереження для комфортного дозвілля полтавців”, – розповіла координатор проекту від ГО “Полтавська платформа” Альона Гончаренко.

dsc_0380

Прирічковий парк є однією з п’яти найбільш зелених зон міста. Наразі активісти відстоюють цю територію, пропонують її залишити для полтавців та вберегти від забудов. Крім прибирання передбачено розчистка парку та частування учасників акції. Для дітей працюватимуть аніматори.

Організатори фестивалю запрошують до участі соціально – відповідальний бізнес, громадські організації, навчальні заклади, працівників державних установ та небайдужих полтавців.

“Також, у цей день ми запрошуємо полтавців до активного відпочинку. З 14 год на Громадському просторі, що біля Обласного музичного училища відбудеться третій щорічний екологічний фестиваль “ЧистоFest САДИ”, – повідомила координатор проекту від ГО “Еколтава” Маграрита Мостова.

На фестивалі будуть різного роду активності: органічна їжа, презентації соціальних проектів, дитяча локація, виступи Полтавських гуртів та фаєр-шоу.