Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Оформити державну допомогу при народженні дитини можна онлайн

Оформити державну допомогу при народженні дитини можна онлайн

Впровадження електронних послуг є одним з пріоритетів роботи Міністерства юстиції та Міністерства соціальної політики.

Відтепер заяву на отримання допомоги при народженні дитини можна подати онлайнбатьки новонароджених можуть подати документи для отримання державної допомоги в будь-який зручний час 24 години на добу 7 днів на тиждень через мережу Інтернет. Про це повідомила в.о.начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар’я Бриндак.

95_main

Електронна послуга вже доступна через портал Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua. Згодом її можна буде отримати на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

Важливим нововведенням є скорочення кількості документів, що вимагаються від суб’єктів звернення – відтепер не вимагається копія свідоцтва про реєстрацію, адже за рахунок запровадження електронної взаємодії між реєстрами Мінсоцполітики та Мін’юстом працівники територіальних управлінь соціального захисту можуть онлайн перевірити наявність відповідного свідоцтва в реєстрі актів громадського стану. Результат надання електронної послуги в електронній формі направляється суб’єкту звернення.

Читайте також