Ви тут:
Суспільство 

На місці конфлікту у центрі Полтави працює слідчо – оперативна група поліції (ФОТО)

На місці конфлікту у центрі Полтави працює слідчо – оперативна група поліції (ФОТО)

pm69image001

Біля арки, по вулиці Соборності, 37, близько 19:00, зібралися на мітинг спочатку до 50 осіб, а потім кількість мітингувальників зрослаприблизно до понад 300 осіб. Про це повідомили в ГУ НП Полтавської області.

Захід розпочався мирно. Люди стояли з плакатами та словесно виказувалиневдоволення. В один із моментів між представниками приватної охоронноїфірми та протестуючими раптово виникла бійка.

Внаслідок сутички постраждали троє осіб. Одна людина отримала ножовепоранення, ще одна – ушкодження голови (ймовірно ударом дерев’яною палицею) та травмовано патрульного поліцейського (удари в обличчя, ймовірно перелом носа). Всі троє доставлені каретами швидкої допомоги до місцевих лікарень. Тяжкість завданих тілесних ушкоджень з’ясовують лікарі.

З метою недопущення ескалації конфлікту, в ситуацію втрутилися працівникиполіції. Вони розмежували конфліктуючі сторони і продовжують нести службу на місці події. Зі сторонами конфлікту проводилися перемовини щодоприпинення радикальних дій, які загрожують життю і здоров’ю оточуючихгромадян. На даний момент активного протистояння немає.

Поліцією загалом затримано 8 найбільш активних осіб з обох сторін. Наразі особи цих людей встановлюються та встановлюються всі обставиниправопорушення. На місці події продовжує працювати слідчо-оперативна група.

pm37image003
pm241image006

pm405image005

pm439image004

Читайте також