Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина Фотогалерея 

Легендарний Piano Extremist виступив біля арки “Газетний ряд” у Полтаві на підтримку активістів (ФОТО)

Легендарний Piano Extremist виступив біля арки “Газетний ряд” у Полтаві на підтримку активістів (ФОТО)

Вчора біля арки “Газетний ряд”, що вже стала для полтавців своєрідним символом боротьби та супротиву, відбувся виступ легендарного Piano Extremist – музичного символу Революції гідності в Україні.

dsc_0506

Музикант виконав твори зі свого першого альбому “ЗАХИСТ ВІЛЬНИХ СЕРДЕЦЬ”, та композиції, які війдуть до наступного альбому композитора.

Як зазначає сам Piano Extremist, його музичні твори символізують боротьбу народу проти владного терору. Також вони присвячені військовим, які зараз боронять Україну від російського агресора.

Учора ж вони звучали на підтримку полтавських активістів, які протестують проти дій депутатів міської ради, та очільника міста щодо неправомірної забудови по вулиці Соборності 27. 

Також, рік тому піаніст почав малювати, і за цей час його картини активно знаходять своїх власників. Як і в музиці, в кожній творчій роботі є частка його душі. Кожен охочий вчора міг придбати одну з картин авторства Piano Extremist.

dsc_0525

Також, під час концерту була встановлена благодійна скринька, побратими Олекси Коби збирали кошти на лікування пораненого активіста.

Сьогодні музикант виступить у ПНПУ ім. В. Г. Короленка у 1 корпусі в 46 аудиторії о 14:30.

dsc_0557

dsc_0551

dsc_0540

dsc_0522

dsc_0512

dsc_0510

dsc_0494

dsc_0482

dsc_0477

dsc_0474

dsc_0466