Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

20 травня у Полтаві вперше відбудеться День Вуличної Музики

20 травня у Полтаві вперше відбудеться День Вуличної Музики

20 травня у Полтаві вперше відбудеться День Вуличної Музики. Локації з різними стилями музики будуть діяти вздовж вулиці Соборності з 12 до 22 години.

Організатори фестивалю запрошують музикантів, які грають джаз, інді- рок, класичну та етнічну музику, фолк, а також хіп-хоперів, кавер-бенди, вокальні бенди та музикантів, які грають в акустиці, взяти участь у святі.

Реєстрацію для музикантів відкрито до 1.05.2017 за посиланням: https://goo.gl/aVyHrF

“Якщо у вас є звукова та технічна апаратура для виступів, які ви можете використати, будемо вдячні вам за використання та знайдемо для неї живлення”.

Реєстрація для волонтерів за посиланням: https://goo.gl/SCMtN3

День Вуличної Музики – веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас. День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні — це наймасштабніший міжнародний музичний волотерський проект, який цьогоріч проходитиме вчетверте. Традиційно у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом на вулицях міст та грають свою музику. Цього року День Вуличної Музики відбудеться одночасно у більше 30 містах по всій Україні.

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці – будь-хто, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю.

При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Читайте також