Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Завдяки міжнародній співпраці, у Полтаві відкрили сучасний офіс розвитку міста (ФОТО, ВІДЕО)

Завдяки міжнародній співпраці, у Полтаві відкрили сучасний офіс розвитку міста (ФОТО, ВІДЕО)

dsc_0241

16 березня у Полтаві урочисто відкрили спільне бюро Інституту розвитку міста та проектів співпраці у сфері сприяння розвитку.

Відтепер новий офіс комунальної організації «Інститут розвитку міста», Інформаційний центр інтегрованого розвитку Полтави, Регіональне бюро німецької урядової компанії GIZ працює по вулиці Небесної Сотні, 1/23 (колишня Леніна). Він представлений  проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні» та «Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

dsc_0273

Підготовка концепції розпочалась ще у червні 2016 року. Першим кроком до відкриття став публічний форум «Моя Полтава – моє майбутнє». На ньому громада міста представила власне бачення розвитку міста. Продовженням справи був фестиваль «Майстерня міста» у вересні. Ці заходи дали змогу напрацювати бачення просторового і естетичного розвитку міста, яке втілять найближчим часом.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що Полтава займає лідируючу позицію в розвитку місцевого самоврядування, а відкриття офісу — ще одне підтвердження цього факту:

Вдячний нашим німецьким партнерам за підтримку в розвитку місцевих громад та створення усіх необхідних умов. Надзвичайно приємно, що, об’єднавши декілька областей України, головний офіс знаходиться саме в Полтаві.

Відтепер в новому Інформаційному центрі кожен може отримати інформацію про розробку концепції та роботу по досягненню ефективного розвитку Полтави.

dsc_0210

Мер міста особисто привітав гостей та повідомив, що відкриттю представництв передували дві важливі події.По – перше, 24 травня 2016 року підписано Протокол про співробітництво між міською радою та GIZ, який передбачає підготовку концепції інтегрованого розвитку Полтави. По – друге, з метою реалізації цілей успішного економічного розвитк міста, удосконалення інфраструктури, сприяння використання потенціалу міста Полтава 10 липня 2015 року прийнято рішення міської ради про створення КО “Інститут розвитку міста”, що безпосередньо задіяний у розробці вищезазначеної концепції.

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією GIZGmbH. Окрім Полтави, в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.

dsc_0231

 

dsc_0232

dsc_0189

dsc_0199

dsc_0201

   dsc_0227

Читайте також