MENU2017 03 16 15:46:24

За минулий рік Полтавщина залучила 23 млн грн на проекти міжнародної технічної допомоги

znimok-ekranu-16-03-17-154356

16 березня у Полтавській ОДА в рамках міжвідомчого форуму обговорили ефективне врядування в громадах, як запоруку швидкого розвитку Полтавщини.

На захід завітали представники Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Цей канадський проект спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, створення сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу, підтримку процесу децентралізації.

Проект впроваджується з квітня 2015-ого до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.

valerij-holovko-holvoa-poltavskoji-oda

Розпочинаючи форум, голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що захід важливий не лише для присутніх представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а для всієї України. Очільник області привітав присутніх із ратифікацією у Верховній Раді Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою.

– Приємно, що Полтавщина увійшла у четвірку областей, які приймають участь у реалізації проекту допомоги місцевому врядуванню. Це не лише можливість показати здібності, а і висока відповідальність перед партнерами. Ми маємо бажання, активну позицію і спроможні показати, як реалізуються реформи децентралізації, місцевого урядування у Полтавській області, — зазначив Валерій Головко.

Головний радник з питань врядування ПРОМІС Кейді Ворд зазначила, що Полтавщина багата на ресурси і талановитих людей, та побажала подальшої плідної співпраці з областю.

Загалом на даний час в регіоні успішно впроваджено 17 проектів міжнародної технічної допомоги. Минулоріч область залучила на ці цілі 23 млн. грн.  Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко зазначила, що область не зупиниться на досягнутому:

Найголовніші напрямки проектів — це урядування, розвиток суспільства, підтримка муніципального сектору та децентралізації. Ефективно впроваджуються реформи в освітній і науковій сфері, охороні здоров’я, проекти по енергоефективності та енергозбереженню, поводженню з твердими побутовими відходами.

pid-chas-mizhvidomchoho-forumu

Окрім Канади, Полтавщині допомагають уряди США та Німеччини, Швейцарська конфедерація, Японія, Європейський Союз. Лише за минулий рік завершено близько 30 мікропроектів у різних сферах життєдіяльності області. У них взяли участь вісім районів.

Безпосередньо за підтримки Проекту ПРОМІС в чотирьох містах-партнерах (Полтава, Кременчук, Миргород і Горішні Плавні) реалізовується міжмуніципальні ініціативи в рамках стратегії розвитку міст.

Валерій Головко подякував гостям за переданий досвід та наголосив на важливості подальшої співпраці:

Наше завдання — сконцентрувати фінансові, економічні, суспільні і соціальні зусилля заради досягнення якісного, комфортного життя наших громадян. У даному напрямку ми продовжимо роботу та співпрацю.

Прес-служба Полтавської ОДА

Мітки:

Loading...

56 queries in 0,699 seconds.