Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виступлять зіркові учасники шоу «Х-Фактор» – гурт «ONE LIGHT INSIDE»

У Полтаві виступлять зіркові учасники шоу «Х-Фактор» – гурт «ONE LIGHT INSIDE»

24 березня (п’ятниця) у гриль-пабі «Ворскла» (вул. Соборності, 72) о 20:00 розпочнеться зірковий виступ учасників шоу Х-Фактор – гурту «ONE LIGHT INSIDE».

afisha-one-light-inside

Група «ONE LIGHT INSIDE», яка своїм хітом підірвала сцену популярного шоу «Х-ФАКТОР 7», відправляється в тур, щоби познайомитися зі своїми слухачами і порвати зал в твоєму місті! Якщо тобі набриднули прості концерти з парою пісеньок, і ти хочеш почути або побачити щось нове, тоді не прогав SHOW, яке хлопці приготували для саме ТЕБЕ!, – пишуть організатори концерту у соціальних мережах (https://vk.com/onelightinside_poltava )

«ONE LIGHT INSIDE» – група родом з України, яка грає музику в стилі альтернативний рок. Ці хлопці пишуть свої власні пісні, а також створюють свій власний, неповторний стиль. Їх натхнення приходить від життя, тож їхня музика відображає реальні почуття, тривоги і мрії.

foto-1

Минулого року під час участі в популярному вокальному шоу «Х-Фактор-7», музиканти виконали авторську пісню «Stay With Me» англійською мовою.

 Незважаючи на свою молодість, музиканти впевнено трималися на сцені. Глядачі аплодували їм стоячи, а суворі й вимогливі представники журі не скупилася на компліменти. Лідерка популярного гурту «The Hardkiss», зізналася, що на шоу країни чекала саме їх.

Пісня, яку ви написали, анітрохи не гірша, ніж світові хіти, які вже ми знаємо. Вона абсолютно підходить для радіо, – сказала Юлія Саніна.

В результаті «ONE LIGHT INSIDE» отримали відповідь «Так» від кожного члена журі та пройшли в наступний етап конкурсу.

Ми приїхали на «Х-Фактор», щоби показати світло, яке є всередині нас, – так розпочали своє інтерв’ю перед виступом музиканти групи, тим самим відразу позначивши мету своєї участі в шоу.

Хлопці мають велику мрію стати всесвітньо відомою групою.

foto-2

Вони не хочуть просто грати музику, їх метою є не тільки створювати якісні пісні, але робити дивовижні і незабутні шоу. Мета їхнього життя принести надію і вселити впевненість в тому, що можна робити те, що кожен з нас любить, і про що мріє!

Читайте також