Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартує Весняний кубок «Інтелектуальний капітал міста»

У Полтаві стартує Весняний кубок «Інтелектуальний капітал міста»

brejn-rynh

Ініціативних полтавців знову запрошують проявити себе, продемонструвати свої знання та позмагатися за звання команди-переможця Весняного кубку серії ігор брейн-рингу «Інтелектуальний капітал міста».

Щоб дати змогу якомога більшій кількості охочих проявити себе, організатор кубку «Нова Полтава» пропонує взяти участь командам однодумців, які пов’язані за родом діяльності — студенти та учнівська молодь, підприємці та бізнесмени, громадські активісти, представники преси та просто ініціативні полтавці.

Спершу команди змагатимуться між собою за звання найрозумніших у сфері своєї діяльності, потім – переможці відбіркових ігор зійдуться в фінальному протистоянні, яке й визначить найшвидших на здогадку та найбільш обізнаних інтелектуалів Полтави.

Крім того, не варто забувати, що метою брейн-рингу є не лише перемога, а й накопичення «інтелектуального капіталу міста» — знань, якими є інформація та інтелектуальні активи, що відіграють роль «колективного мозку». Саме це підштовхує розвиватися як особистість та використовувати набуті знання для поліпшення життя в місті. Адже хто, як не самі мешканці, зможе зробити Полтаву найкращим містом в Україні?

Організатор обіцяє, що заходи будуть цікавими не лише для учасників, а й для глядачів. Додаткова інформація за телефоном (050)80-90-100.

Читайте також