Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Роз’яснення Держпраці про мінімальну заробітну плату

Роз’яснення Держпраці про мінімальну заробітну плату

58bdf72-d0-b4-d0-b5-d0-bd-d1-8c-d0-b3-d0-b82-1

Про мінімальну заробітну плату з 01 січня 2017 надає роз’яснення головний Державний інспектор Управління держпраці у Полтавській області Маковій Алла Сергіївна

Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України), статті 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Згідно підпункту 8 пункту 1 статті 40 Бюджетного кодексу України розмір мінімальної заробітної плати визначається в Законі про Державний бюджет на відповідний рік.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» у 2017 році встановлено мінімальну заробітну плату:

– у місячному розмірі: з 1 січня – 3200 гривень;

– у погодинному розмірі: з 1 січня – 19,34 гривні.

Статтею 31 Закону України «Про оплату праці» встановлено, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Відповідно до листа від 15.02.2017 р. №356/0/101-17/282 Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України, у випадку, коли працівнику встановлені доплати за роботу у важких і шкідливих та особливо важких і особливо шкідливих умовах праці, які виплачуються за результатами атестації робочих місць; доплата за використання дезінфікуючих засобів та прибирання туалетів, то вони мають виплачуватися понад розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн.).

Всі інші складові заробітної плати, які не перелічені в частині другій статті 31Закону України «Про оплату праці», мають враховуватись до мінімальної заробітної плати.

Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.

Читайте також