Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура захистила права осіб, щодо яких застосовані примусові заходи медичного характеру

Прокуратура захистила права осіб, щодо яких застосовані примусові заходи медичного характеру

img_4961

На виконання вказівки прокуратури Полтавської області, внесеної за результатами перевірки у грудні 2016 року головному лікарю Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева, у відділенні  з посиленим наглядом зроблено ремонт приміщень. Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Юрій Дупак.

У зазначеному відділенні замінені вікна, труби водопостачання, відремонтовані коридор, їдальня, буфет та одна з палат, де умови були найгіршими.

 «Питання про проведення ремонту приміщень у відділенні з посиленим наглядом для осіб, щодо яких застосовані примусові заходи медичного характеру, не вирішувалось тривалий час, чим порушувались конституційні права громадян. Після втручання прокуратури хворих, які перебувають на лікуванні у відділенні, забезпечено відповідними побутовими умовами, що відповідають правилам санітарії та гігієни», – наголосив прокурор.

Читайте також