Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські протестувальники підтримують блокаду Донбасу та вимагають звільнення затриманих побратимів

Полтавські протестувальники підтримують блокаду Донбасу та вимагають звільнення затриманих побратимів

dsc_0062

Сьогодні на площі перед Полтавською облдержадміністрацією зібрались протестувальники, які підтримують блокаду Донбасу та вимагають звільнення затриманих побратимів.

У акції протесту взяли участь заступник голови, депутат облради Анатолій Ханко, депутати Полтавської обласної ради Петро Ворона та Сергій Соловей, ветерани АТО та громадські активісти.

Під час мітингу присутні озвучили свої вимоги до влади. Найближчим часом  активісти планують зібрати підписи, аби терміново скликати позачергову сесію Полтавської облради. Також активісти зазначили, що вони вимагають звільнення затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО, а кримінальні провадження щодо них – закрити, невідкладно винести на розгляд Верховної Ради України питання про звільнення Арсена Авакова з посади Міністра внутрішніх справ та звільнити з посади заступника голови Національної поліції Вячеслава Аброськіна.

dsc_0055

Учасники акції вимагали припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як зі злочинними терористичними управліннями. Серед вимог було і ухвалити закон про тимчасово окуповані території, запобігти торгівлі товарами російського виробництва в Україні, позбавити банки РФ ліцензії та права працювати на території нашої держави, заблокувати російські платіжні системи, визнати АТО війною, яка ведеться в Україні країною агресором РФ.

“Як на мене, все таки взяти під контроль державні стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують їхню життєдіяльність”, – зазначив Анатолій Ханко.

Як зауважив Петро Ворона, також надважливим є питання звільнення усіх військових, які знаходяться у полоні “ДНР” та “ЛНР”. 

Мітингувальники запланували згрупувати всі вимоги у один офіційний документ та озвучити їх під час сьогоднішнього концерту  до Дня українського добровольця  у Полтавському театрі імені Гоголя.

dsc_0053

поширити новину: