Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство 

Полтавщина посіла 8 місце за індексом демократичного розвитку серед областей України (ВІДЕО)

Полтавщина посіла 8 місце за індексом демократичного розвитку серед областей України (ВІДЕО)

dsc_0006

За результатами дослідження індексу демографічного розвитку, у загальному рейтингу Полтавська область посідає 8 місце. За соціально – економічним станом – 4-е, за станом ЗМІ – 3-є місце, а за безпекою 2 місце серед областей України. Про це, під час прес-конференції в ОКІА Новини Полтавщини, повідомили директор Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» Анжеліка Саідова та експерт Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» Костянтин Донченко.

“Перше дослідження індексу демографічного розвитку проводилося протягом листопада 2016 року – січня 2017 року в 24 областях України. Протягом дослідження опитали 28 експертів, але не всі погоджувалися відповідати на питання”, – розповіла Анжеліка Саідова.

Вона зазначила, що експерти, які брали участь у дослідженні повідомили, що сфера правосуддя неспроможна до безупередженого судження громадян.

“З цих експертів чверть є представниками громадянського суспільства, чверть – представниками ЗМІ та найменша частина – експерти з міжконфесійних відносин”, – додав Костянтин Донченко.

Захід проходив в рамках проекту «Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України», який реалізувався Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у співпраці з Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки National Endowment for Democracy (NED).