Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтавець, який з товаришем убив свою бабусю та її знайомого, отримав довічне ув’язнення

Полтавець, який з товаришем убив свою бабусю та її знайомого, отримав довічне ув’язнення

170415_zagratamy

Київський районний суд Полтави виніс обвинувальний вирок 2 мешканцям Полтавського району за пограбування та вбивство 65-річної жінки, яка була рідною бабусею одного із хлопців, та її 70-літнього знайомого. Про це повідомила прокурор відділу прокуратури області Аліна Махно.

За вироком суду першої інстанції 21-річний молодик отримав довічне позбавлення волі, а 26-річний – 15 років. У обох конфісковане належне їм майно.

«Маючи інформацію, що у чоловіка велика пенсія, у липні 2014 року зловмисники вирішили заволодіти цими доходами. Вони заздалегідь придбали гумові рукавиці, виготовили кляпи та приготували  мотузки, якими скористалися під час скоєння злочинів. Проте замість великих грошей, поцупили лише телевізор, мобільний телефон та 102 гривні», – розповіла Аліна Махно.

Зазначені особи засуджені за ч. 4 ст. 187 (розбій, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із проникненням у житло, та поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та п.п.1,6,12 ч.2 ст. 115 (вбивство двох осіб із корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Читайте також