Ви тут:
Політика Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Національний маніфест” – крок до спільних дій”, – Анатолій Ханко

“Національний маніфест” – крок до спільних дій”, – Анатолій Ханко

dsc_0183

Партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Національний корпус» (колишній «Азов») і «Правий сектор» вирішили об’єднатися.

«В українському політичному просторі дуже багато організацій. Так ставалося, що ці організації маючи одну ідеологічну базу, на виборах чи акціях діяли окремо. Й отримували фактично поразку», — розповів заступник голови Полтавської обласної ради, депутат Полтавської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Анатолій Ханко.

«На сьогодні в державі є проросійські, ліберальні, ліві, олігархічні політичні партії. Націоналістичний рух — розрізненний. Перша акція, що відбулася за участі Націоналістів розпочали 21 лютого, це був «Національний марш». Маніфест це спроба знайти певні точки дотику в даному русі. Всі націоналістичні сили активні учасники війни з Росією. У «Свободі» більше ніж півтори тисячі членів партії пройшли війну. Те ж саме можна сказати і про «Правий сектор» і про «Національний корпус». Маніфест — слідуючий крок до спільних дій», — повідомив Анатолій Ханко.

За його словами — підписання «Національного маніфесту» не підлаштовано під вибори.

«Спільно ми зможемо зробити більше ніж окремо», — зазначив Анатолій Ханко.

Для об`єднання послугувала одна ідеологічна платформа.

«Я очікую від маніфесту формування націоналістичного потужного блоку, який в результаті міг би прийти до влади, починаючи від Президента закінчуючи більшістю у Верховній Раді. Лише сформуванням націоналістичного уряду можна перемогти в цій війні. Ми в своїх лавах маємо десятки тисяч АТОвців. Це дуже потужна сила. Я в «Сободі» десять років. І так майже всі в нашій організації. Ніхто, не бігає від партії до партії. Це ще одна наша важлива відмінність від інших», — поділився заcтупник голови Полтавської обласної ради, голова фракції ВО «Свобода» Анатолій Ханко.

Нагадаємо, «ВО «Свобода»,»Національний корпус» (колишній «Азов») і» Правий сектор» об’єдналися в «Національний маніфест».

Читайте також