Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Мін’юст скасує близько 100 нормативно-правових актів, які створювали бар’єри для бізнесу”, – Дар’я Бриндак

“Мін’юст скасує близько 100 нормативно-правових актів, які створювали бар’єри для бізнесу”, – Дар’я Бриндак

123456

«Мін’юст скасує близько 100 нормативно-правових актів, які створювали бар’єри для бізнесу», – розповіла в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській областіДар’я Бриндак.

Так склалося, що Україна успадкувала від Радянського Союзу погану практику повної зарегульованості всіх сфер життя різними інструкціями, порядками та іншими документами. За 25 років цей спадок перетворився на величезний блок корупційних маніпуляцій. Найбільше зло для кожного підприємця – це регуляторні бар’єри.

Протягом останніх років Уряд спільно з представниками громадянського суспільства та експертнимсередовищем проводить повноцінну «вичистку» актів, які не просто втратили свою актуальність, а часто шкодять підприємцям. Минулого року Кабінет Міністрів скасував своїм рішенням понад 360 нормативно-правових актів.

За рішенням Уряду Міністерством юстиції буде ініційований проект про скасування майже 100 нормативно-правових актів різних Міністерств і відомств, які створюють бар’єри для українського бізнесу.

Відповідне рішення буде прийнято на найближчому засіданні Кабміну, зокрема, буде скасовано 93 нормативно-правових акти. Ще відносно 7 надані рекомендації про приведення документів у відповідність з чиним законодавством.

За дорученням Прем’єр-міністра Міністерство юстиції щомісячно проводить аналіз величезної кількості актів. Буде проведено аналіз ще понад 400 нормативно-правових актів різних міністерств. До кінця березня міністерства мають надати обґрунтування стосовно актів, які вони вважають актуальними. Відповідно до обґрунтувань буде прийнято рішення про скасування нормативно-правових актів.

Усунення регулятивних бар’єрів, сприятиме покращенню бізнес-клімату, будуть спрощені умови ведення бізнесу та відкриються можливості вільного розвитку підприємницької діяльності.

Читайте також