Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенські сім’ї загиблих учасників АТО планують об’єднатися у громадську організацію

Лубенські сім’ї загиблих учасників АТО планують об’єднатися у громадську організацію

1-1

6 березня, відбулася неформальна зустріч родин загиблих учасників АТО Лубенщини. Таких сімей у нашому регіоні налічується 13. Кожен з них змушений жити з болем непоправної втрати та відчаєм, який можуть зрозуміти лише люди, що опинилися у подібній ситуації. І попри підтримку родичів та друзів, попри простягнуту руку допомоги від владних структур та гарантії від держави, є схожі проблеми, з якими їм нерідко доводиться стикатися. Тож, аби познайомитися, зблизитися і об’єднатися була організована подібна зустріч, яку ініціювали члени сімей загиблих учасників АТО Валентина Крутько та Микола Омельченко.

Подібну ідею підтримали влада міста та району, а також громадська організація «Родини загиблих учасників бойових дій Полтавщини» в особі її представників Івана Петренка та Наталії Чепіги. Присутні на заході голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник міського голови Олександр Шингарій, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Микола Чудак, військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату Віталій Лучний, представники громадських організацій учасників АТО Леонід Шабля та Олександр Клюшник особисто засвідчили глибоку повагу до родин загиблих та всіляке сприяння у вирішенні їхніх питань.

2-1

Подібна зустріч, за словами самих організаторів, стала продовженням діалогу влади з родинами загиблих, який кілька місяців тому започаткували обласні керівники і, як виявилося, досить вдало. Як зазначили представники ГО «Родини загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іван Петренко та Наталія Чепіга, обласна громадська організація існує трохи більше року і зараз особливо гостро стоїть потреба сформувати районні підрозділи, аби найповніше володіти ситуацією на місцях і мати максимально близький зв’язок з родинами загиблих. Представники області поділилися прикладом роботи громадської організація, розповіли про співпрацю з органами влади та зупинилися на найбільших проблемах, з якими стикаються родини.

3

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко запевнила у всебічній підтримці родин загиблих у вирішенні будь-яких питань, говорила про необхідність створення громадської організації, яка б була своєрідною сполучною ланкою із владою і допомогла краще володіти ситуацією, постійно тримати зв’язок з родинами.

Учасники зустрічі обговорили наболілі питання, які турбують родини учасників АТО. Зокрема йшлося про ряд соціально-побутових проблем, забезпечення твердим паливом, пільгове перевезення, лікування тощо».

Читайте також