Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Керівництво Служби автодоріг відвідало потенційне місце, де буде збудований міст через Дніпро

Керівництво Служби автодоріг відвідало потенційне місце, де буде збудований міст через Дніпро

mist

Начальник Служби автомобільних доріг В.Трояновський та його заступник А.Мягкохліб разом з київськими проектантами з ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» відвідали потенційне місце побудови майбутнього мосту через Дніпро.

За попередніми розрахунками міст повинен сполучити район залізничної станції «Редути», що поблизу м.Горішні Плавні, та село Чикаловка Кременчуцького району. Для переправи тут ідеальне розташування, оскільки ширина річки найвужча в цьому місці – близько 600 метрів. Повідомляють в прес-службі Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

dsc_7550-kopyrovat

– На сьогодні міст через Дніпро в Кременчуці має лише дві смуги руху для автомобільного транспорту. Він був відкритий в 1949 році, а його опори збудовані ще в 1872 році. В середньому через переправу проїжджає понад 10 тисяч транзитних автомобілів, більшість з яких – вантажівки. Будівництво мосту у передмісті дозволить перенаправити транзитний трафік за межі міста, що розвантажить вулиці, зробить поїздки більш безпечними, суттєво покращить екологічну ситуацію, – відзначає керівник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

dsc_7579-kopyrovat

Між Укравтодором та китайською компанією «China road and bridge corporation» підписано Меморандум про співпрацю. За попередніми розрахунками міст буде підвісним. За рахунок невеликої ширини Дніпра та гранітних берегів, ця компанія готова збудувати міст, «не заходячи у воду». За оцінками експертів це найдешевший варіант з можливих.

Читайте також