Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

До Дня українського добровольця у Кременчуці на площі Незалежності експонуватиметься тематично-патріотична виставка

До Дня українського добровольця у Кременчуці на площі Незалежності експонуватиметься тематично-патріотична виставка

1484742260_771932

На День українського добровольця для кременчужан організують тематично-патріотичну виставку. Працюватиме вона 14 березня на площі Незалежності з 12 години. У виставковій експозиції громадські об’єднання Кременчука представлять місцевій громаді фотографічні відомості про історичні події, присвячені визвольній боротьбі та розвитку добровольчого руху в Україні в період із 2014 року до цього часу. Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.

Екскурсоводами цієї виставки стануть безпосередні герої сучасної України та кременчуцькі історики. Вони розповідатимуть відвідувачам виставки про події на сході України, про героїчні подвиги наших  земляків, які воювали в зоні АТО. У експозиції також будуть представлені макети військового знаряджання, технічних засобів, привезених зі сходу України, документальні зйомки з місця боїв.

Відвідувачів тематичної виставки частуватимуть солдатською кашею, приготованою за рецептами військових кухарів. Для маленьких гостей буде відведена художня зона, де малеча зможе виготовити  творчі вітання та дарунки  військовослужбовцям, які наразі несуть службу в зоні бойових дій.
О 19 годині на площі Незалежності виступатиме патріотичний гурт «Широкий лан», до репертуару  якого входять пісні, народжені в зоні АТО.
Також у день відзначення Дня українського добровольця на площі Незалежності буде організовано збір благодійних коштів, які направлять на допомогу нашому земляку, важкопораненому військовослужбовцю, учаснику АТО Володимиру Шевріну. Наразі кременчужанин перебуває на лікуванні в Дніпропетровській обласній лікарні імені І. Мечнікова.
Цього ж дня відбудеться покладання квітів – пам’яті до підніжжя пам’ятних знаків Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, могил наших героїчних земляків.

Читайте також