Ви тут:
Головне децентралізація Полтавщина Суспільство 

#Децентралізація: На громадських слуханнях у Писарівці вирішували з ким об’єднуватися

#Децентралізація: На громадських слуханнях у Писарівці вирішували з ким об’єднуватися

17358557_1265651896817495_5912353874411132791_o

Жителі села Писарівки Новосанжарського району днями вирішували майбутнє своєї громади. Люди зібралися на громадські слухання, які відбулися в сільському будинку культури. Про це повідомляє Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України.

Понад півтори сотні мешканців прийшли до клубу, щоб розглянути дві пропозиції щодо об’єднання: від Малоперещепинської та Заворсклянської сільських рад. Зал був заповнений вщерть, багатьом довелося стояти. А це свідчить, що людям дійсно не байдуже, яким буде їхнє майбутнє. Головне – писарівці розуміють, що об’єднуватися необхідно, ніхто не сумнівається в перевагах ОТГ.

На зібранні були депутат обласної ради Юрій Лебедин, консультанти проекту ПУЛЬС Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України. Вони відповіли на актуальні питання, розповіли про хід децентралізації на Полтавщині, законодавчі нововведення, успіхи вже створених ОТГ області, повноваження об’єднаної громади, тощо

У результаті голосування, з мінімальною перевагою жителі Писарівки проголосували за пропозицію від Заворсклянської сільської ради Полтавського району. Наступний крок на шляху створення об’єднаної територіальної громади – сесія сільської ради.

Читайте також