Ви тут:
Головне Захисник України Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели Єдиний стрілецький день для керівного складу загонів оборони одночасно чотирьох районів області

На Полтавщині провели Єдиний стрілецький день для керівного складу загонів оборони одночасно чотирьох районів області

img_7750

Продовжуючи заходи територіальної оборони Полтавський обласний та районні військові комісаріат за сприяння обласної та місцевої влади провели черговий Єдиний стрілецький день для керівного складу загонів оборони одночасно чотирьох районів області.

Командири загонів, рот з Шишацького та Котелевського районів привели стрільби та підготовку на військовому полігонів під Полтавою у с. Вакуленці.

Керівний склад загонів оборони з Миргородського та Лубенського районів та стрільбищі поблизу міста Лубни.

img_7753

Під час занять обласним військовим комісаром полковником Губським Д.А. було проведено інструктаж з керівним складом, зазначено, що- «Ми знаємо як і чим захищати Полтавську області, якщо прийдеться але для цього потрібно займатися територіальною обороною вже зараз і всерйоз, ми втратили багато часу і їх необхідно терміново надолужит».

Під час стрілецького дня представники обласного військового комісаріату, інструктори громадських організацій, показали, як готувати особовий склад, провівши тактико-спеціальну підготовку, одиночну підготовку, злагодження в складі відділень, заняття з інженерної підготовки, військово-медичну підготовку, вогневу підготовку.

img_7756

Підсумком було проведення стрільб бойовими набоями з автомата АК-74 та пістолета ПМ.

Такі заходи відповідно до затвердженого графіку проводяться щомісячно і охоплять весь особовим склад підрозділів територіальної оборони області.

На даний час військовим комісаріатом сумісно з районними державними адміністраціями Диканського та Котелевського районів розпочата підготовка щодо проведення 10-ти денних зборів з загонами оборони, які будуть проведені в березні та травні відповідно.

img_7757

Триває робота, що підбору кадрів, на керівні посади триває загонів оборони. – «Загони оборони повинні очолити ініціативні громадяни, які мають вплив у районі (місті), здатні організувати діяльність підрозділу та спроможні повести за собою особовий склад їх підбором повинні зайнятися голови районних державних адміністрацій разом з військовими комісаріатам – зазначив полковник Дмитро Губський.

Одночасно прес-служба облвійськкомату інформує, що в період з 25-26 лютого Полтавський обласний військовий комісаріат направив більше 50-ти добровольців до навчальних центрів для укладення контракту на проходження військової служби. З початку 2017 року більше 150 чоловік та жінок обрали військову службу у військових частинах бойового складу, в переважній більшості, оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

img_7759

img_7761

img_7764

img_7748

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Едуард Бородай, підполковник.

Читайте також