Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованців Кременчуцької виховної колонії вітали із святом Різдва Христового діти Недільної школи

Вихованців Кременчуцької виховної колонії вітали із святом Різдва Христового діти Недільної школи

dscn4502

Днями для вихованців Кременчуцької виховної колонії представили святковий концерт діти Недільної школи при Свято-Троїцькій церкві.

dscn4475

На початку отець Іоанн щиро поздоровив юнаків з великим Християнським святом – Різдвом Христовим, розповів про сокровенне значення цього свята. Із цікавістю вихованці слухали, що свято Різдва має два значення: перше – коли здійснюється обряд, реалізується давня традиція, люди відмічають Різдво, як звичайний празник. Друге, духовне значення – це осмислення свого життя, покаяння, це розуміння того, що ми робимо в житті і для чого ми це робимо. Тому, Різдво Христове – це свято душі, перемога добра над злом, і в своїх думках, і в своїх вчинках.

dscn4493

Після високоморальних настанов отця Іоанна, діти із Недільної школи співали мелодійні пісні і розказували вірші, проспівали й веселу колядку «Добрий вечір тобі».

dscn4503

На завершенні концерту, вихованці від щирого серця пригостили дітлахів солодощами та подякували за чудовий концерт та привітання, запросили хлопців та дівчаток ще неодноразово відвідувати установу та представляти свої творчі здобутки.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії

Читайте також