Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голову Полтавської облради нагородили відзнакою Верховної Ради України

Голову Полтавської облради нагородили відзнакою Верховної Ради України

15326204_1760023720919013_164783831482752431_o

7 грудня, у День місцевого самоврядування в Україні, у столиці відбулося урочисте засідання комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Від громади Полтавщини на зібрання запросили голову Полтавської обласної ради Олександра Біленького. Попри святковий привід для засідання, воно мало робочий характер – обговорювали проблеми розвитку громад, створення ОТГ, бюджетування у майбутньому році. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

7n1h7311
“Подекуди обговорення було надзвичайно гострим. У дискусії “дісталось” і Верховній Раді, і уряду. Зокрема я наполягав на якомога швидшому ухваленні законопроекту 3038, якого чекає громада Полтавщини. Також вніс свої пропозиції по законопроекту щодо зміни меж районів у процесі добровільного об’єднання територіальних громад, який ніяк “не доколихають” народні обранці. А тим часом без нього не може бути повноцінного добровільного об’єднання громад. І на Полтавщині існують приклади, коли сусідні села, у яких мешканці крайніх хат буквально “з вікон вітаються за руку”, не можуть увійти до одного ОТГ через те, що вони з різних районів”, – зазначив голова Полтавської обласної ради.

Як високу оцінку діяльності найвищого представницького органу області, Олександра Біленького нагородили цього дня грамотою Верховної Ради України.

7n1h7108

7n1h7243

Система Orphus