Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

ПолтНТУ – призер міжнародної виставки “Освіта та кар’єра – День студента 2016”

ПолтНТУ – призер міжнародної виставки “Освіта та кар’єра – День студента 2016”

image001

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила ХХХ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента-2016». У роботі виставки взяли участь провідні вищі навчальні заклади України, зокрема і Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Про це повідомили у вузі.

Виставка є одним з найбільших заходів в державі, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном. До виставки долучились також, представивши свої експозиції, 80 вищих навчальних закладів з Франції, Польщі, Австрії, США, Кіпру, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Туреччини, Греції.

У двох залах безперервно проходили семінари, науково-практичні конференції, круглі столи, презентації, тренінги, майстер-класи. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, гості виставки мали можливість відвідати тематичні семінари, що провели представники наукових установ, освітніх концернів, коледжів і університетів. Були представлені різноманітні молодіжні проекти, програми студентських обмінів тощо.

У ході виставки ПолтНТУ презентував інноваційний досвід у освітній і науковій роботі, спільні програми академічної мобільності, а також діяльність розвиненої мережі підготовчих курсів. Також було акцентовано увагу на рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів та кар’єрні перспективи після отримання диплому.

ПолтНТУ здобув Почесне звання «Лідер вищої освіти України», Гран-прі та Диплом у номінації «Підготовка випускників загальноосвітніх навчальних закладів  до навчання у вищому навчальному закладі».