Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцьку виховну колонію відвідав заступник міністра юстиції (ФОТО)

Кременчуцьку виховну колонію відвідав заступник міністра юстиції (ФОТО)

0o0_6593

Кременчуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області з робочим візитом відвідали заступник міністра юстиції України Денис Чернишов та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко.

Також з вихованцями колонії зустрілися заступник міністра супроводжували заступник директора Департаменту пробації Міністерства юстиції України Ігор Андрушко, директор департаменту ресурсного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції України Олег Гуназа, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Петро Тітовець та начальник Кременчуцької виховної колонії Юрій Величко.

Вони відвідали територію установи та ознайомилися з умовами відбування покарання підлітків. В загальноосвітній школі поцікавилися особливостями організації навчально-виховного процесу учнів, побували на уроках з англійської мови та геометрії, відвідали заняття студентів, які дистанційно навчаються в коледжі Полтавського інституту економіки і права відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Із зацікавленістю гості переглянули художньо-прикладні вироби створені руками вихованців. Завітали в народознавчу світлину, де педагоги та діти відобразили традиції українського народу.

Побували в гуртожитках та їдальні для засуджених, крамниці та Храмі Іоанна Хрестителя.

Окрім того, вони ознайомилися з роботою Клубу медіа-просвіти DOCUDAYS UA, дискусійного заходу «Цінності життя», командно-розважальної гри «Ідеальна пара» за участю студенток професійного ліцею А.С. Макаренка та ін.

Денис Чернешов зазначив подальші шляхи реформування пенітенціарної служби України.

0o0_64461

0o0_6227  0o0_6289  0o0_6120

0o0_6578

0o0_6122

0o0_6456

0o0_6111

0o0_6494