Ви тут:
Головне Полтавщина субсидії Суспільство ТОП-новина 

До 20 листопада усім родинам Полтавщини мають призначити субсидії

До 20 листопада усім родинам Полтавщини мають призначити субсидії

dsc_0257

До 20 листопада мають призначити житлові субсидії та надіслати повідомлення про її розмір на опалювальний період усім родинам Полтавщини, які цього потребують. Про це наголосила під час апаратної наради у голови ОДА директор департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко.

Вона повідомила, що нині вже завершили доставку повідомлень на 95 відсотків.

«Перший етап – провести перерахунки 265 тис. сімей на опалювальний період. Цю роботу ми завершили 31 жовтня. Нині доставляємо повідомлення населенню. За жовтень субсидія буде нарахована з 14-17 жовтня, коли розпочався опалювальний сезон. Для 54 тисяч сімей необхідно провести перепризначення субсидій, робота завершена для 38 тис. сімей. Досить складна ситуація в Полтавському районі: там перерахунок ще не розпочато. Це – єдиний район в області. Проблема виникла через велике навантаження, адже з шести штатних працівників четверо – звільнилось. Сподіваюсь, що до 15 листопада ми завершемо цю роботу, а до 20 листопада – усі родини отримають повідомлення про перерахунок житлових субсидій. Якщо цього не зробимо, вони не зможуть оплати житлово-комунальні послуги за жовтень», – поінформувала Людмила Корнієнко.

Загалом на цю програму з Держбюджету вже спрямовано 1 мільярд 900 мільйонів, ще до кінця року Полтавській області необхідно 1 мільярд 700 мільйонів гривень.

dsc_0264

Також очільниця профільного департаменту зазначила, що вперше за субсидіями звернулись 47 тисяч сімей: «Уже 37 тисячам родин призначили. Відстають Полтавський, Котелевський, Зіньківський, Глобинський райони».

Однією із головних проблем під час призначення субсидій залишається програмний комплекс, який не відповідає вимогам та нормативам.

dsc_0230

Голова ОДА Валерій Головко пообіцяв звернутися до Мінсоцполітики, щоб владнати це питання. Також дав доручення своєму заступнику Олегові Пруглу та Людмилі Корнієнко провести нараду з головами РДА, працівниками комунальних служб, щоб вивчити ситуацію по кожному району.

«Ми маємо працювати на те, щоб вчасно нарахувати і призначити субсидії», – додав Валерій Головко.

dsc_0266

Читайте також