Юний кременчужанин став бронзовим призером Чемпіонату Товариства сприяння обороні України

4989

Молодий картингіст Кременчука Ілля Круглов став бронзовим призером Чемпіонату Товариства сприяння обороні України. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Із  30 вересня по 2 жовтня у Києві, на картодромі «Чайка» проходив фінал Чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді та фінал Чемпіонату Товариства сприяння обороні України, присвячений 25-річчю товариству. На змаганнях були представлені 15 регіонів України.
Полтавську область представляв вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, учень 7 – го класу ліцею № 30 Ілля Круглов. Незважаючи на дуже жорстку конкуренцію в змаганнях, юний спортсмен за результатами заїздів посів ІІІ – є місце в особистому заліку і дві бронзові медалі. Завдяки цим нагородам Ілля вивів команду Полтавської області на загальне 6-е командне місце. Враховуючи успіхи юного картингіста, керівництво Товариства сприяння обороні України готує документи на присвоєння Іллі Круглову звання кандидата в майстри спорту з картингу.