Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина Фотогалерея 

Полтавщина попрощалася з воїном АТО Олександром Гончаровим (ФОТО)

Полтавщина попрощалася з воїном АТО Олександром Гончаровим (ФОТО)

Сьогодні Полтава попрощалася із бійцем 16 окремого мотопіхотного батальйону 58 бригади Олександром Гончаровим. 

Олександр Гончаров народився 9 липня 1972 року. Його життя обірвалося 22 вересня 2016 року. Більше року чоловік захищав суверенітет та незалежність України у зоні АТО. Його демобілізували у квітні цього року, проте Олександр збирався знову повернутися на службу.

«Він з весни був вдома. Тижнів зо три тому ми з ним зустрілись біля госпіталю. Олександр  розповів, що знову збирається на Схід. Під час медкомісії його «забракував» кардіолог – шуми в серці. Він додатково пролікувався. Чув, що йому стало зле, «швидка» забрала до лікарні. Причиною смерті став тромб, що відірвався. Лікарі говорили, навесні він переніс на ногах мікроінсульт», – розповів командир роти вогневої підтримки 16 ОМПБ Віктор Лебедєв.

З Олександром він познайомився навесні минулого року: «З Сашою ми познайомились 2 квітня минулого року, нас мобілізували. З Полтави нас тоді було двоє – офіцери. Потім потрапили в один батальйон, близько тижня були разом. Пам΄ятаю, коли їхали на війну він розповідав чим займатиметься після демобілізації. Це була позитивна людина. Він не схожий був на людину, що їде на війну».

«Ми служили разом. Довгий час стояли з ним під Артемівськом (нині – Бахмут) на передовій. Він був надійний офіцер. Важко говорити. В окопах пліч-о-пліч були тижнів зо три. Під обстрілами теж були. Не знаю чи були у нього нагороди. За цим там людей не оцінюють. Знаю, найближчим часом він збирався на Схід», – додав його побратим Сергій Яковенко.

Олександра Гончарова поховали на центральному міському кладовищі на Алеї Героїв.

Читайте також