Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учасниця з Полтави стала однією із переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Виставка дитячих малюнків
Виставка дитячих малюнків

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, оголосила результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Мета Конкурсу полягає у наданні маленьким пацієнтам та їхнім родинам комплексної підтримки та зменшенні психологічного тиску, викликаного захворюванням.

«Санофі в Україні, як соціально відповідальна компанія, прагне змінювати життя пацієнтів на краще. Для досягнення цієї мети ми не лише забезпечуємо потреби пацієнтів у ефективних терапевтичних рішеннях, а й реалізовуємо соціальні проекти, щоб допомогти їм жити повноцінним життям, незважаючи на хворобу. Діти з цукровим діабетом потребують особливої підтримки, щоб зрозуміти особливості свого стану і усвідомити, що він жодним чином не обмежує їхні можливості. Сьомий рік поспіль Санофі спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України проводить Конкурс малюнка, щоб заохотити маленьких пацієнтів спробувати себе в мистецтві та допомогти їм мислити позитивно, адже це надзвичайно важливо для успішного контролю захворювання», сказав Гієм Граньє, Директор Санофі в Україні.

Інсталяція про здоров`я
Інсталяція про здоров`я

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Проблема поширення діабету серед дітей постає дуже гостро в Україні. Понад 8 000 дітей в Україні живуть з цим захворюванням, у тому числі понад 1300 віком до 6 років. І ми спостерігаємо тенденцію до постійного зростання кількості дітей з цукровим діабетом, надто швидко – серед дошкільнят. Асоціація дитячих ендокринологів України висловлює вдячність компанії Санофі за тривале плідне партнерство у соціальній підтримці хворих дітей та їхньому оздоровлені у найкращому санаторії для дітей з діабетом, адже така підтримка допомагає їм більш ефективно контролювати хворобу, а участь в Конкурсі малюнка робить вагомий внесок у підвищення власної та соціальної активності дітей».

На урочистій церемонії, яка пройшла в парку імені Тараса Шевченка, було оголошено імена переможців, яких обрали члени журі Конкурсу: Гієм Граньє, Директор Санофі в Україні, Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України, та Павло Шилько, Генеральний продюсер премії «YUNA»:

Знімок екрану - 06.06.16 - 09:22:02
Аліса Алєксєєва
 • Номінація «Мої улюбленці»:

 • Алєксєєва Аліса (м. Полтава)

 • Землякова Марина (м. Сміла, Черкаська обл.)

 • Номінація «Мій край»:
 • Кочина Діана (м. Хмельницький)
 • Чурута Вадим (м. Золотоноша, Черкаська обл.)
 • Номінація «Мої фантазії»:
 • Алєксєєнков Андрій (м. Харків)
 • Нагуляк Юлія (м. Вінниця)
 • Ропчан Надія (с. Молодія, Чернівецька область)
 • Номінація «Моє майбутнє»:

 • Деревинський Матвій (с. Трипілля, Київська обл.)

 • Бережницька Софія (с. Кулинка, Івано-Франківська обл.)

 • Номінація «Моя сім’я»:
 • Вороніна Поліна (м. Кривий Ріг)
 • Миргород Ірина (м. Одеса)
 • Номінація «Мої друзі»:
 • Крекова Олена (м. Слов’янськ, Донецька обл.)

Традиційно ще одного переможця обрали користувачі соціальної мережі Facebook шляхом голосування на офіційній сторінці Конкурсу: https://www.facebook.com/DopomozhemoRazom, де було опубліковано роботи всіх учасників. Ця сторінка – не лише платформа для перегляду малюнків, поданих на Конкурс, але й ресурс для підвищення рівня обізнаності про цукровий діабет та його успішний контроль, який дає дітям та їхнім батькам поради щодо того, як ефективніше адаптуватися до життя із цим захворюванням. Цього разу користувачі віддали найбільшу кількість голосів і визнали талант Ірини Стьопіної, яка завершила список цьогорічних переможців.

Переможці
Переможці

Переможці Конкурсу отримають можливість пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» в Миргороді за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів України.

Діти з діабетом краще за будь-кого розуміють необхідність дбати про своє здоров’я, адже щодня вони зустрічаються з викликами хвороби, які вимагають суворої дисципліни в харчуванні, регулярних фізичних навантажень і самоконтролю. Маючи такий вагомий досвід, дітям з діабетом є з чим звернутися до дорослих. «Інсталяція про здоров’я. Від дітей з діабетом до світу дорослих», створена в рамках Конкурсу малюнка, розповідає саме про ведення здорового способу життя, що допомагає попередити діабет. Вона складається з двох кубів, на гранях яких проілюстровані шляхи профілактики діабету: здорове харчування, фізична активність, регулярні огляди лікаря і контроль рівня цукру в крові. Конструкція, встановлена в парку імені Тараса Шевченка в Києві, спонукає людей зупинитися, долучитися до розмальовування та замислитися над важливістю профілактики діабету. «Інсталяція про здоров’я» була створена за участі видавництва «Glowberry books», разом з яким вдалося об’єднати роботи, подані на Конкурс, в тематичні ілюстрації і залучити переможців та гостей парку до їх розмальовування.

Церемонія нагородження
Церемонія нагородження

Учасники Конкурсу звертаються зі своїми важливими повідомленнями до дорослих вже вдруге. У 2015 році було створено мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих», в якому анімовані герої дитячих малюнків закликали людей, схильних до розвитку діабету 2 типу, дбати про своє здоров’я. Відео можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fayymNSRxo4

Про Санофі

Санофі, глобальний лідер у сфері охорони здоров’я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів.

Санофі складається з п’яти глобальних бізнес-підрозділів: діабет та серцево-судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм, Санофі Пастер та Меріал. Санофі зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України

Асоціація дитячих ендокринологів України – це неурядова організація, заснована у 2005 році. Головою Асоціації є Наталія Зелінська, кандидат медичних наук, головний дитячий ендокринолог Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України.

Про Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом

Починаючи з 2010 року Санофі в Україні та Асоціація дитячих ендокринологів України проводять Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». За цей час організатори отримали більше 3 500 малюнків у шести категоріях від дітей з цукровим діабетом молодше 17 років з різних регіонів України.

12 переможців обираються членами журі, ще 1 – учасниками групи в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/DopomozhemoRazom