Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У Полтаві привітали та нагородили журналістів (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській обласній раді з Днем журналіста привітали медійників.

Вітали представників ЗМІ перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, депутат Полтавської облради Валерій Прядко та директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан.

Андрій Пісоцький:

“Вітаю вас з професійним святом. Бажаю успіхів у роботі. Вас по праву називають “четвертою владою”. Від вас багато залежить у державі, у житті кожної людини. Обласна адміністрація та інші органи виконавчої влади стають більш відкритими до журналістів. Кожен медійник сьогодні має усі можливості для, того, аби у будь-який час зайти у владний кабінет і задати ті питання, які цікавлять суспільство. Успіхів вам у роботі, миру та добра”.

Валерій Прядко:

“Ви — справді “четверта влада”, справді ті, хто доносить до людей правду. На Полтавщині нормальні і правильні журналісти, бо усе, що ви висвітлюєте являється аргументованою думкою тієї чи тієї сторони. Бажаю, щоб ви не переходили важливу грань і не опускалися до рівня “жовтої преси”. Обласна рада відкрита, ми як депутати нового скликання, завжди відповідаємо на всі питання, проводимо прямі трансляції із сесій, депутатських комісій. Вам я бажаю, у першу чергу, сімейної злагоди і благополуччя, щоб ви на роботі менше думали про дім, а дома про роботу, дуже важливо вміти розділяти ці речі. Щоб дома був спокій, щоб над нами усіма завжди було мирне небо. Зустрічайте з радістю кожен новий день”.

Вадим Штефан:

“Це свято ми відзначаємо у складний для нашої держави період, коли на журналістів покладається одне з найголовніших завдань — формування демократичної свідомості наших громадян, патріотизму, запобігання негативним інформаційним проявам. Тож, натхнення Вам, зі святом!”.

Журналісти отримали почесні грамоти, нагрудні знаки та подяки.

Опісля урочистостей відбувся “круглий стіл” на тему “Четверта гілка влади” з нагоди професійного свята — Дня журналіста.

Читайте також