Ви тут:
Головне Захисник України Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Новопризначений воєнком області відвідав День відкритих дверей Військового коледжу (ФОТО)

DSC_0061

Сьогодні у Військовому коледжі сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікації відбувся День відкритих дверей.

За словами новопризначеного військового комісара області Дмитра Губського, захід організували, аби розвіяти стереотипи людей про строкову та контрактну службу.

“Даний захід організований з метою показати хто такі строковики. Донести до людей, що призвані на строкову службу юнаки не беруть участі в АТО, що вони будуть проходити службу на правому березі Дніпра, а ніяк не на лівому, і тим паче, не на сході країни. І лише за їх бажанням, через пів року, хлопці зможуть укласти контракт на службу, пройти підготовку за своїми військовими спеціальностями, і після готовності, наголошую – за бажанням, зможуть приймати участь в АТО”, – розповів Губський.

Про себе ж, Дмитро Губський розповів, що на посаду був призначений згідно розпорядження старшого керівництва. До цього був начальником штабу 93 бригади. З травня 2014 приймав участь в АТО, а майже місяць назад повернувся до Полтави.

Стереотипи про армію потрібно перед людьми стерти. Військовослужбовці за контрактом — майбутнє наших ЗСУ, сьогодні вони покажуть яке забезпечення мають. Наразі через Полтавський обласний військовий комісаріат на службу за контрактом набрано 900 чоловік, ми уже виконали більше половини плану. Стартова заробітна плата для контрактника — від 7 тисяч гривень”, – зазначив військовий комісар.

Сюди приїхали представники 27 районів області, районних адміністрацій, селищних рад, юнаки призовного та допризовного віку.

DSC_0045

“Сьогодні відбувається такий захід, який спрямований на популяризацію Збройних Сил, служби в армії. На апаратній нараді, за участі голови ОДА, було дане розпорядження про проведення такого заходу. Тут зібралися представники усіх районів області для того, щоб ознайомитися з побутом військових, для того, аби розвіяти деякі міфи про армію. Дуже імпонує те, що був представлений новий воєнком — учасник бойових дій, був в Донецькому аеропорту, виводив людей із Дебальцево, перебував в Іловайському котлі. Я впевнений, що він зуміє згуртувати навколо себе колектив військових нашої області, і що своїм прикладом покаже нашій молоді, що таке патріотизм”, – наголосив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

фото: Анна Чапала

DSC_0025

DSC_0079

DSC_0085

DSC_0092

DSC_0123

DSC_0158

DSC_0169

DSC_0217

DSC_0219

DSC_0233