Ви тут:
Відео Головне Захисник України Полтавщина Суспільство ТОП-новина Фотогалерея 

На Полтавщині у військовій частині А0312 провели День відкритих дверей (ФОТО, ВІДЕО)

У військовій частині А0312, що дислокується неподалік смт Селещина Машівського району, провели День відкритих дверей. Оглянути умови проживання та побут військових приїхали не лише військові комісари, потенційні контрактники, а й представники місцевої влади та школярі з усіх районів Полтавщини.

Такі дні відкритих дверей планують проводити у кожній військовій частині області з метою популяризації контрактної служби. Адже, як наголосив військовий комісар області, полковник Дмитро Губський, очікуваний план по набору на військову службу за контрактом Полтавщина не виконала.

“На жаль, наша область не виконала очікуваного плану. Зараз триває активна робота. Подібний захід ми вже провели у Військовому коледжі сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікації”, – зазначив Дмитро Губський.

Однією із причин такого результату, як вважає Дмитро Губський, є недостатня поінформованість: “Люди чують, але не бачать”.

Військова частина А0312, як повідомив командир бази полковник Ігор Іванченко, є центральною базою зберігання та ремонту військових засобів радіаційного, хімічного і біологічного захисту. За час проведення антитерористичної операції вже відремонтували понад 400 одиниць військової техніки.

“536 Центральна база ремонту, зберігання озброєння військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту ЗСУ. Тут зберігають, ремонтують озброєння військ радіаційно-хімічного захисту. Зараз, коли триває АТО, ми ремонтуємо й відправляємо військову техніку. За останні два роки від нас поїхало на буремний Схід понад 400 одиниць”, – зазначив Ігор Іванченко.

Майже рік триває служба у цій військовій частині контрактника із Сєвєродонецька Дмитра Скубакова. Хлопець проживає у гуртожитку. Загалом, як розповідає, у кімнатах проживає по два-три військових. У гуртожитку є обладнана кухня, пральня, душова кімната. Сніданок та вечерю хлопець готує сам, а обідає у їдальні.

Усім охочим військові провели екскурсію у казармі підвищеного комфорту, розповіли та продемонструвати про сучасне озброєння, обмундирування. Наостанок показали фільм про військову частину.

Такі заходи необхідно проводити в умовах сьогодення, наголосив перший заступник Решетилівської РДА Іван Черкун. Чоловік пішов захищати країну під час 1-ої хвилі демобілізації: “Служив я у 93-ій окремій гвардійській механізованій бригаді. Уся техніка, яку нам демонструють, уже застаріла. Але порівняно із початком війни підготовка в рази краща”.

Один із юних відвідувачів із Полтавського району Назар Москалець переконаний, що у майбутньому стане військовим: “Хочу служити у Збройних силах України — буду танкістом. Я зобов’язаний захищати рідну Україну”.