Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Аматорський театр з Полтави став лауреатом всеукраїнського конкурсу

Театр «Фабула» Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка став лауреатом Всеукраїнського конкурсу професійних театральних колективів “Слобожанська фантазія-2016”. Про це повідомили у виші.

Театр «Фабула» був єдиним аматорським театром вишу немистецького спрямування, що вкотре отримав дозвіл брати участь у змаганні. Захід тривав близько місяця, упродовж якого 24 театральних колективи з усієї України представляли на розсуд комісії з професійних акторів, театральних критиків та мистецтвознавців свої доробки.

Полтавський театр «Фабула» (режисер Ірина Цебрій) презентував виставу історичну драму болгарського письменника Б. Калайкова «Солунські брати» про життя святих Кирила та Мефодія. Аматорський театр «Фабула» не поступився професійним колективам, завоювавши ІІ місце за результатами конкурсу, на 1 бал поступившись конкурентам із Дніпропетровська.

Також актори “Фабули” отримали низку нагород: диплом І ступеня за кращу чоловічу роль другого плану в Леоніда Швеця (роль – Моравський князь Ростислав), другого та третього ступенів за кращі акторські дуети Назара Яруліна (роль – Кирило) з Іриною Денисовець (роль – моравська княжна Агнешка) та Олександра Лук’яненка (роль – католицький пастор Віхінг) з Олександром Бондаренком (роль – моравський князь Святополк).