Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородського міського голову відзначили Подякою Прем’єр-Міністра України

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у засіданні правління Асоціації міст України, що провів   Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. У зустрічі взяли участь представники українського парламенту, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування, керівники місцевих громад. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Під час засідання правління Асоціації міст України за участю Голови Верховної Ради України В.Гройсмана було обговорено питання децентралізації, внесення змін до Конституції, механізмів підвищення ефективності місцевого самоврядування. Після виступу парламентаріїв відбулася динамічна дискусія між представниками центральних органів влади, керівниками всеукраїнських асоціацій та новообраними керівниками органів місцевого самоврядування.

На завершення зустрічі Володимир Гройсман вручив почесні грамоти Верховної Ради України та Подяки Прем’єр-Міністра народним депутатам та керівникам територіальних громад з нагоди Дня органів місцевого самоврядування. За внесок у розбудову місцевого самоврядування міського голову Сергія Соломаху відзначено Подякою Прем’єр-Міністра України.