Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавська спілка жінок «Чураївна» запрошує жінок – депутатів місцевих рад на тренінг «Жінка – депутат: складові успіху»

Полтавська спілка жінок «Чураївна» в рамках проекту «Активізація участі жінок Полтавщини в суспільних процесах», що підтримується Європейською Комісією, проводить 4 грудня в Полтаві тренінги для жінок – депутатів місцевих рад Полтавщини.

Тренінг організовується з метою сприяння жінкам –наново обраних депутатами місцевих рад в покращенні їх лідерських якостей та підвищенні професійного рівня для забезпечення якісної роботи в органах місцевого самоврядування.

В програмі тренінгу будуть розглянуті питання організації ефективних комунікацій з виборцями, ЗМІ, органами державної влади, а також надані практичні рекомендації щодо підвищення лідерських навичок та навичок командної роботи.

Учасниці тренінгів будуть забезпечені всіма методичними матеріалами та харчуванням, а також їм буде компенсовано вартість проїзду. Для участі в навчанні необхідно заповнити реєстраційну форму до 02 грудня 2015 року (включно) або зареєструватися за телефоном (093)604-26-57.

Запрошеним учасницям буде повідомлено про час та місце проведення тренінгів.

Кількість місць обмежена!

Реєстраційна форма за посиланням: заповнити анкету он –лайн

Тренінги відбудуться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який адмініструє громадська організація «MART» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює громадська організація «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи».

Голова Полтавської спілки жінок «Чураївна» Вікторія Курилко

Цей документ створений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Спілка жінок «Чураївна» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.