Ви тут:
Головне Економіка Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині створили оргкомітет з проведення Форуму гендерних ініціатив

DSC_0001

17-18 грудня на Полтавщині відбудеться “Форум жіночого активу та гендерних ініціатив” з проведенням науково-практичної конференції, виставки – продажу товарів підприємств, які очолюють жінки, майстер-класами, презентаціями, тощо.

Як зазначила голова Полтавської спілка жінок “Чураївна”, нині вже створили оргкомітет цього Форуму, до якого запрошують приєднатися активістів громадських організацій, представників влади, бізнес-спільности, творчих колективів та успішних жінок.

Це буде своєрідний позитивний майданчик, з певним механізмом взаємодії та співпраці”, – підкреслила Вікторія Курилко та закликала широко поінформувати полтавців про ініціативи Форуму:

Вже у вівторок, в к. 333 Полтавської облдержадміністрації о 16:00 відбудеться засідання оргкомітету Форуму.

У рамках форуму жінки продемонструють свої досягнення і здобутки з метою посилення гендерних процесів.

Форум проходитиме в рамках проекту “Лобіювання прийняття облрадою Комплексної програми розвитку малого і середнього бізнесу на 2015-2017 роки”, за підтримки чеської громадської організації Nesehnuti, громадської організації MART, підтримки ЄС, тощо.

Під час Форуму відбудеться також підбиття конкурсу “Жінка року”, у різних номінаціях з випуском кольорового перекидного календаря на 2016 р.