Ви тут:
Культура Освіта Полтавщина Суспільство 

Олена Білоконь: Пісня — джерело, яке надихає і супроводжує все життя

білокінь

Останнім часом, на жаль, ми спостерігаємо занепад української пісні та прадавніх українських традицій. “Звуковий фон” сучасного життя задають телевізор, інтернет, радіо чи мп3-плеєр – європейською поп- чи хіп-хоп культурою, шансоном.

Про причини переродженння і знищення української духовної пісня Новини Полтавщини поспілкувалися з заслуженою артисткою України Оленою Білоконь:

“Ви лише подивіться, що діється в Україні — нами правлять кошти та матеріальні блага.
Якщо людина має кошти, то “замовляє”-купує собі “рейтинги” в ЗМІ, пропагує свою творчість. І
більшість не замислюється, які цінності виставляються молоді напоказ і чи є професіоналізм і справжній талант у сучасній культурі…У цей складний час ми повинні відчути та надати перевагу духовним цінностям в  в житті”, – каже Олена Білоконь.

За  її словами, справжня людина завжди “талановита від землі”. Саме тому в Олени болить душа за талановитих знедолених дітей, які не можуть “пробитися” в житті.

Тому вона вирішила відкрити у Полтаві вокальну студію з подальшим перетворенням її у школу мистецтв. На базі цього закладу Олена мріє виплекати талановитих вокалістів, зберегти українську культуру і цінностi, навчати дітей гарним манерам у житті та демонструвати приклади мистецтва талановитих людей.

Саме в глибинках, в райцентрах вона часто зустрічає нікому не відомих “самородків”, художників, поетів, музикантів, яким хоче також допомогти “засвітитися”.

Артистка часто дає благодійні концерти – їй хочеться щодня щось робити корисне, щоб відчувати себе щасливою: