Полтавщина Спорт

У Гребінці пройшли змагання з міні-футболу

фу

У рамках святкування 120-ї річниці міста Гребінка 2 серпня 2015 року на Центральному міському стадіоні відбулися спортивні змагання з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, тенісу та шахів, в яких взяли участь спортсмени Гребінківського, Пирятинського, Лубенського, Драбівського районів, міст Києва та Прилук.

Про це повідомили в Гребінківській РДА.

В змаганнях з міні-футболу переможцем стала команда с. Овсюки, друге місце посіла команда с. Павлівщина, третє – с. Слободо-Петрівка. Серед баскетболістів першість здобула команда Пирятинського району, на другому місці – Гребінківський район, на третьому – Драбівський. Гребінківці перемогли в змаганнях з волейболу, на другому місці – пирятинці, на третьому – драбівчани. Першість з гандболу здобула команда гандбольного клубу “Гребінка”, на другому місці спортсмени Гребінківської ДЮСШ. Переможцем турніру з тенісу став киянин Станіслав Архипов, друге та третє місця зайняли тенісисти Гребінки Руслан Запорожець та Володимир Чернявський. У матчевій зустрічі шахістів Пирятинського та Гребінківського районів перемогу святкували пирятинці. Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює подяку директору спортивного комплексу Копилову Ю.П., районній організації партії “Удар” та народному депутату Тарасу Кутовому за надану допомогу в організації змагань.