Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Пригоди Суспільство 

Маленькі полтавці передали воїнам АТО журавликів миру

З нагоди свята Паски діти Полтавщини підготували воїнам, які наразі відстоюють цілісність кордонів нашої держави, святкові подарунки. Кожен подарунок — побажання миру, злагоди, добра.

Як розповіла заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Юлія Северин, у рамках фестивалю з писанкарства «Великодня Писанка» діти передають журавликів миру: до кожного прикріплена листівка з індивідуальним побажанням для захисника.  

“Всі подарунки – неповторні. Сподіваємося, що вони зігріватимуть серця наших бійців, і вони якомога швидше повернуться до нас”, – сказала Юлія Северин.

Також протягом Великодніх свят проходив благодійний ярмарок. На ньому волонтери збирали допомогу для бійців АТО.

Загалом, акція тривала два дні.

“Можна сказати, що ми збирали гроші і на саму Паску. З 3 ранку розгорнувся ярмарок-продаж. А ще  була акція “Поділися паскою” – люди приносили паски. Деякі – провали, інші – збирали хлопцям на АТО. На ярмарок приходило багато бійців (демобілізовані чи у відпустці). Часи складні, але воїнам потрібна допомога”, – говорить волонтер Полтавського батальйону небайдужих Ольга Жалей.

До речі, зараз ГО “Команда небайдужих” щотижня відправляє в зону АТО дві автівки  з водою та їжею. Популярністю серед хлопців користуються сухі борщі та смаколики до чаю.

Система Orphus