Ви тут:
Знай Наших! Культура Полтавщина Суспільство 

Доглядач Миргородського музею отримав премію Володимира Малика

малик

У приміщенні Лубенської дитячої музиної школи відбулись урочистості з нагоди вручення літературно–мистецької премії імені Володимира Малика. У номінації «Краєзнавство і народна творчість» лауреатом премії став працівник миргородського краєзнавчого музею – доглядач Миргородського музею пам’яті жертв голодоморів в Україні краєзнавець Олександр Джунь за видання «Чорні роки Миргородщини», повідомили у Миргородській міськраді.

Захід традиційно був приурочений до чергової річниці від дня народження відомого на увесь світ українського письменника Володимира Кириловича Малика.

На творчому вечорі «Вірю, що відродимось знову» виступали дипломанти і лауреати премії 2015 року, переможці минулих років. Лунали музичні твори, звучали вірші. Атмосфера свята була сповнена патріотизмом і любов’ю до рідного Полтавського краю, до Батьківщини.

Всі, хто був у залі – лубенці, кременчужани, полтавці – відчули себе однією родиною, українцями, об’єднаними спільним бажанням миру на рідній землі.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять Дмитра Коряка та всіх героїв, які загинули у ході антитерористичної операції на сході України.