Ви тут:
Знай Наших! Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО герою

Учора відбулося урочисте  відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО герою Олексію Древалю. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.  

Меморіальну дошку відкрили на будівлі колегіуму №25, в якому він навчався. Нагадаємо, що Олексій, будучи бійцем 93-ї окремої механізованої бригади, загинув під Іловайськом.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь  родина та близькі героя, представники міської влади, товариші Олексія по службі, учні та учителі ліцею та просто небайдужі кременчужани.  Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Олексія Древаля. І його рідні, і друзі і бойові побратими згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого чоловіка і батька.  Та, мабуть, найзворушливішим моментом стало декламування донькою героя  вірша, присвяченого батькові. Дівчинка не стримала сліз, як не стримали сліз і більшість присутніх на заході людей.

Після невеликого мітингу пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Кременчужани  та учні колегіуму завжди пам’ятатимуть свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.