Ви тут:
Освіта Офіційно Суспільство 

У ПолтНТУ відкрили меморіальну дошку професору вишу

хазін

На кафедрі автомобільних доріг, геодезії та архітектури сільських будівель Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вшанували пам’ять видатного науковця, кандидата технічних наук, професора, члена Академії будівництва України В’ячеслава Йосиповича Хазіна. 

Відповідно до Положення про вшанування пам’яті видатних працівників університету Вчена рада університету ухвалила рішення про встановлення меморіальної дошки професору В.Й. Хазіну на кафедрі автомобільних доріг, геодезії та архітектури сільських будівель.

Право відкриття меморіальної дошки ректор університету надали рідним В’ячеслава Хазіна – вдові Зінаїді Миколаївні та сину Семену В’ячеславовичу, повідомили в ПолтНТУ.

Професор Хазін – був досвідченим виробничником і талановитим науково-педагогічним працівником. У період роботи на виробництві з 1963 по 1978 роки брав участь у будівництві промислових, громадських і сільськогосподарських об’єктів, залізничних і автомобільних доріг, мостів, колієпроводів, віадуків у Полтавській області та Сирії, Кременчуцького заводу залізобетонних шпал, реконструкції Полтавського тепловозоремонтного заводу, метрополітену в м. Харкові, під’їзних залізничних колій до Дніпровського і Старо-Оскольського металургійного комбінату та деяких видатних пам’яток архітектури.

В’ячеслав Хазін є автором понад 10 авторських винаходів та патентів. Під його керівництвом впровадили у виробництво близько 20 раціоналізаторських пропозицій.

Понад двадцять вісім років В’ячеслав Хазін, очолював кафедру автомобільних доріг, геодезії та архітектури сільських прийшовши на кафедру в 1978 році.