Ви тут:
Культура Офіційно Політика Суспільство 

До 25-річчя «Народного Руху України» відкрили виставку тематичної літератури

IMG_0178

У Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І. П. Котляревського урочисто відкрили виставку тематичної літератури з нагоди 25-річчя створення громадсько-політичного об’єднання «Народний Рух України за перебудову».

«Рух» – це та громадсько-політична сила, яка привела Україну до незалежності. Нарешті ми бачимо, що головні ідеї В’ячеслава Чорновола, сформовані в коротких гаслах «державність, демократія, реформи», починають оволодівати широкими верствами людей. Попереду у нас не легкий тернистий шлях утвердження цих гасел і наповнення їх реальним змістом», – сказав директор департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Полтавської ОДА Олег Пустовгар, звертаючись до присутніх.

На захід прийшли студенти Полтавського національного педагогічного університету, Полтавського національного технічного університету та Полтавського геологорозвідувального технікуму. Їм показали слайд-шоу «Історія Руху» та розповіли про заснування організації і її пріоритети.

Також перед студентами та гостями виступив один з засновників «Руху», голова Полтавського обласного об’єднання ТОВ «Просвіта» Микола Кульчинський.

«Рух» – це початок національної визвольної революції, який розтягнувся в часі. Сьогодні ми спостерігаємо завершальний етап національно-визвольної збройної боротьби за українську державність», – зауважив він.

На виставці представили публікації та видання про створення та діяльність “Народного Руху України”, також багатотомне видання «Творів В’ячеслава Чорновола» та його статті «Я нічого у вас не прошу», «Пульс української незалежності», «Останнє інтерв’ю, або Монолог напередодні трагедії» та ін.

IMG_0177

IMG_0174

IMG_0173

IMG_0178

IMG_0181

IMG_0183

IMG_0188

IMG_0196

IMG_0197

IMG_0202

поширити новину: